( هزینه ها حداقل  ،  فروش حداکثر )

 گروه مشاوره ای و آموزشی دکتر محمود آسیاچی دارای 20 سال تجربه در زمینهافزایش توان رقابتی و کاهش هزینه های سازمانها (تولید ناب) و توسعه بازاریابی و فروش (مهندسی بازاریابی و فروش و CRM) بوده و تمام توان خود را صرف اعتلای برند Made in IRAN نموده و در کنار اخذ گواهینامه های ISO برای سازمانها ، تحقق این مهم را در دو ابزار ذیل یافته و آماده ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی در خصوص اجرای آنها در صنایع محترم کشور میباشد .

  • تولید/خدمات ناب ( اسلحه مخفی شرکتها و مدیران ژاپنی )

ما به شما کمک میکنیم همانند شرکتهای شرق آسیا (ژاپن،کره،چین و غیره) سازمانی منظم و پاکیزه (5S) جهت خلق کیفیت و ثروت داشته و بتوانید اتلافها (هر آنچه ارزش ایجاد نکرده و منابع را مصرف میکند) را حذف کرده و دارای بهبود مستمری (کایزن) گردید و ضمن شناسایی و تدوین فرایندهای ارزش آفرین (SOP) توانایی تغییر خطوط تولید در کمتر از 10 دقیقه (SMED) را پیدا کرده و موجودی حین تولید را حداقل کرده (کانبان) و انتظارات مشتریان را در کوتاهترین زمان (JIT) برآورده نمایید . اطمینان داشته باشید که حداقل 30 تا 50 درصد در مصرف منابع (نیروی انسانی ، تجهیزات ، فضاها و فرایندها) صرفه جویی خواهید داشت .

  • مهندسی بازاریابی و فروش و CRM

ما به شما کمک میکنیم که همانند شرکتهای غربی (اروپایی و آمریکایی) گسترش فروش داشته و دریابید که توسعه بازار فروش چگونه از طریق راهکارهای عملی و تبلیغات هدفمند (استراتژی بازاریابی و فروش و تبلیغات) محقق گردیده و چگونه میتوانید مشتریان هدف خود را شناسایی و راضی (مشتری مداری و مدیریت بازاریابی و فروش) نمایید و در تعامل با آنها (مذاکره موفق) نتایج دلخواه و رقابتی خود را بدست آورید . همچنین درک خواهید کرد که مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) صرفا یک CD یا نرم افزار نیست ، بلکه یک عملیات اجرایی منسجم جهت شناسایی و دسته بندی ارزشی مشتریان سوآور بوده که دارای استراتژیهای متفاوت برای سازمان متبوع شما میباشد . اطمینان داشته باشید که شما میتوانید در بین رقبای همسطح (از نظر کیفیت و قیمت) خود بدرخشید و چنانچه اقدامات جعبه ابزار بخش یک را بخوبی اجرا نمایید ، شما میتوانید در داخل و خارج از کشور بعنوان یک رقیب قدرتمند بدرخشید .

( مشتریان ما هماکنون درزمره موفق ترین و پر سودترین شرکتهای ایرانی هستند )

این مشاور تاکنون موفق به ارائه خدمات آموزشی (بیش از 30.000 ساعت) ، مشاوره ای ، استقرار و نهایتا اخذ گواهینامه بین المللی برای بیش از 700  شرکت معتبر بوده است که گواهینامه آموزشی و کیفیتی آنها از موسسات معتبر خارجی صادر کننده گواهینامه از جمله TUV آلمان ، ALLIANCE  آمریکا ، IMQ ایتالیا و سایر موسسات معتبر دیگر صادر گردیده است .

این گروه با مدیریت دکتر محمود آسیاچی ( drasiachi.com ) کارشناس/مجری برتر رادیو اقتصاد و رادیو گفتگو ، کارشناس استراتژی و توسعه کسب و کار در شبکه های تلویزیونی ، مدرس و مشاور ممتاز دوره های MBA ، DBA و مدیریتی در موسسات آموزشی و شرکتهای گواهی دهنده بوده و هماکنون در بیش از 20 شرکت مشغول ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی می‌باشد .

                                                                                                   مدیر بازاریابی و قراردادها